Maybe you know my name, but you don't know my life story :)

ABOUT PRETTY LITTLE LIARS

ABOUT PRETTY LITTLE LIARS :)

22. března 2012 v 14:31 | Nicole*

Rosewood - perfektní malé město. Tak tiché a nedotknuté, že by jste nikdy neřekli, že v sobě ukrývá tolik tajemství. Jedno z těch najhorších tajemství je spjato s dívkami - Aria, Spencer, Hannah a Emily, čtyři kamarádky, jejichž největší tajemství má být už brzo odhaleno.

Před rokem zmizela dívka Alison, královna jejich skupiny, a dívky mezi sebou přísahali, že se k tomu nebudou už nikdy vracet. Mysleli si, že jejich tajemství zocelí jejich přátelství, ale opak se stal pravdou.

Když se v měste začne více mluvit o záhadném zmizení Alison, dívky začnou dostávat tajemné zprávy s podpisem "A" - s obsahem, který mohla vědět jedině Alison. Ale Alison to přece nemohla být. Nebo mohla? Kdokoliv může zjistit jejich tajemství, a zdá se, že je stále někdo sleduje. Dívky si opět začínají hledat cestu k sobě.
Text ZDE

Můj názor :
Čtyři dívky s hrozivým tajemstvím. Přesně rok po jejím zmizení se Alison DiLaurentis konečně objeví. Jenže už není mezi živými. Čtyři dívky - Hannah, Aria, Spencer a Emily, po zmizení ALison se cesty těchto dívek rozešly a až její smrt je znovu dala dohromady. Teď spolu musí držet víc jak kdykoliv dřív. Musí na sebe navzájem dávat pozor. Dívky májí stále více otázek. Zvláště od té doby co jim osoba nazývající se "A" posílá vzkazy. Ví tajemství, které znala jen Alison, nebo ne? Kdo je "A"? A kdo zavraždil Alison? Jsou "A" a Alisonin vrah jedna a ta stejná osoba, nebo mají dívky víc nepřátel?
_________________________________________________________________________________________
Tenhle seriál jsem si zamilovala už od prvního dílu. A s každým dílem moje nadšení roste. Nechybí napětí, nebezpečí, ale zklamaný nebude ani příznivec romantiky. Sympatickými hlavními hrdinkami nepohrde ani opačné pohlaví :) . Jediná výtka kterou mám: Když se někdo s někým rozejde, přijde mi jako by toho dotyčného na nějakou dobu uplně vystřihly. Jako by tam vůbec nikdy nebyl :) Jinak jsem 100% spokojená. :)

DOPORUČUJI! xxx

 
 

Reklama