Maybe you know my name, but you don't know my life story :)

The Vampire Diaries

Kat & Candice dance

26. června 2012 v 20:04 | Nicole*
Po dlouhý době se hlásím! :DDD Jen tak si brouzdám po netu a jelikož sem velký fanoušek The Vampire Diaries, tak sem si říkala, že si pustím nějaké fan videa :D A co neobjevím :) Jak už napovídá název článku, tak v tomto videu si byly zatancovat jedny z hlavních postav Candice Accola a Kat Graham, natáčela je přitom Nina Dobrev :) A musím uznat, že holky tancují úžasně! :D U Kat mě to vůbec nepřekvapilo, tu už jsem viděla tancovat ve videoklipech jejích písní (Ano je herečka,zpěvačka i tanečnice a bůh ví co ještě :DD ), ale Candice mě mile překvapila :P Mám ji strašně ráda :) A vlastně jsem o Candice ani nevěděla, že je nejen herečka, ale i zpěvačka O.o Sakra může být úžasnější?! Holky si u mě zase šplhly no :DD Určitě si ty videa pusťte!

A tady to mnou tak dlouho okecávané video ;D
A tady je Kat a její píseň "Put Your Graffiti On Me" :)
A na závěr ukázka zpěvu Candice :) Zbožňuju ji ;)* "Our Break Up Song" .

ABOUT THE VAMPIRE DIARIES :)

29. března 2012 v 21:14 | Nicole*
Originální název: The Vampire Diaries
Žánr: Drama, Horor, Romantický
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Marcos Siega

Elena Gilbert a její mladší bratr Jeremy žijí v malém městečku Mystic Falls a již čtyři měsíce se vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli oba jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny, která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
Elena byla vždycky hvězdou třídy - krásná, populární a oblíbená svými kamarády. Na začátku nového školního roku potká tajemného kluka jménem Stefan Salvatore. Nemá však ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír... Zatímco Stefan žije mírumilovně mezi lidmi, jeho bratr Damon je ztělesněné zlo a násilí. A teď tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...
ZDROJ ► ZDE
________________________________________________________________________________________

Můj názor
Dva bratři, jedna dívka, jeden milostný trojúhelník. Elena je zamilovaná do Stefana, ale Damon jí také není úplně lhostejný. Zmatená vlastními pocity se čím dál víc zamotává do světa nebezpečí, do světa ve kterém Stefan s Damonem žijí již několik století. Ve světě upírů a vlkodlaků a dalších nelidských bytostí. V ohrožení není již jen Elena, ale i její rodina a přátelé.
Seriál plný akce a romantiky uchvátí snad všechny své diváky :) Nerozhodná Elena o kterou usilují jak hodný Stefan, tak badboy Damon? Proč ne :D Ale co kdyby se jen tak čirou náhodou stalo, že se role obrátí? A pro koho by se Elena rozhodla? Já osobně miluju Delena momenty, ale nevím jak ostatní :)

Takže stejně jak u Pretty Little Liars :
DOPORUČUJI!! :)

THE VAMPIRE DIARIES

15. března 2012 v 20:15 | Nicole*
 
 

Reklama